Gülverenliler Yayla’ya Gidiyor

Erzurum İli Şenkaya İlçesi Gülveren Köyü kültür yardımlaşma ve spor derneğinin düzenlemiş olduğu geleneksel 3.piknik şöleni 21 Temmuz pazar günü Ankara Çamlıdere Çamkuru piknik alanında gerçekleştirilecektir.

KİMSEYE RANDEVU VERMEYİN

Piknik hakkında Erzurum İli Şenkaya İlçesi Gülveren Köyü Kültür Yardımlaşma ve Spor Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanı Erkan AKTÜRK; Dernek olarak Ankara ve çevresi ve Türkiye geneline göç etmiş Gülveren köylülerini yılda bir kez açık alanda buluşturup tanıştırıp kaynaştırmak için düzenliyoruz dedi.

Biz dernek olarak geleneksel hale getirdiğimiz “Gülverenliler Yayla’ya Gidiyor”

Pikniğimize gerek Ankara gerekse Ankara dışında oturan tüm köylülerimizin katılım sağlamalarını bekliyoruz Dedi.

Ş.HABER: Piknik hakkında Bilgi verirmisiniz?

Erkan AKTÜRK; Pikniğimize yoğun bir katılım olacak çocuk oyanları yöremizi sanatçıları;Gökhan Bağır,Gülenur Gül,Burak Maral.

Şiir yarışmaları gibi içeriği çok zengin bir piknik yapıyoruz.

Diğer yandan Spor turnuvası, süpriz yarışmalar, olacak hemşerimizin buluşması ve iyi eğlenmeleri için Aylardır çalışmalarını özenle sürdürdüğümüz “Gülverenliler Yayla’ya Gidiyor” pikniğimize bütün Eruzurum’lu, Şenkayalı ve Gülveren’li köylülerimiz davetlidir

Not:

21 Temmuz pazar günü derneğimizin önünden otobüs kaldırılacaktır. Otobüsle gelmek isteyen köylülerimizin Bünyamin ALTAN’â isimlerini yazdırabilirler.

İrtibat GSM:05454307370

Turan AKTÜRK/Ankara/Şenkaya Habe