Yavuzer Plastik Elektrık ve ilt.Hizm.San.Tic.Ltd.Şti

Yavuzer Plastik Elektrık ve ilt.Hizm.San.Tic.Ltd.Şti

Merhaba, öncelikle röportaj için çok teşekkür ederiz.

Yavuzer Plastiğin Sanayide Nasıl Geliştiği ve Ürünleri ve Projelerini bizlere bahs edermisiniz?

Yavuzer plastik Şirketi sahibi Yavuz Yeşilyurt ”Kendisinin Erzurum Şenkaya’lı olduğunu ve  1969 Doğumlu olup üç çocuğunun olduğunu söylediler.Kendileri 2004′ te kendinin plastık sanayınde çalışarak ve geliştirerek Bu Şirketi zor şartlarda kurduğunu ifade ettiler. Şirketi istanbul’da kurarak  faaliyete geçirdiklerini belirtiler.Plastik ürün denilince Halk arasında ”Şırınga” denilen başka anlamlar yükleniyor.Fakat  o  şırınga ve enjektör tıpta ınsana fayda sağlıyor.

Yavuzer Plastık olarak gayet güzel ve iyi bir hale geldik.Şirketin plastik ürünler üzerine kurumsal olarak kalıteli ürün imalat ettiklerini ve kalıteden taviz vermeden bu duruma geldıklerını ,ekip olarak bu başarıyı sağladıklarını belirttiler..

Bu işi kalıte ve özgüvenle başardıklarını bu sebeble büyük kurumsal fırmalarla bağlantılı olarak büyümeyi sürdürdürdüklerini ifade ettiler.

Enjeksiyon ve montaj da ürün ımal edildiği ve makine parkuru olarak 10 Makina ve 80 ton’la 200 ton arasında enjeksıyon makınaları olduğu enjeksiyon yapımında hızmet verıldığini söylediler.Plastık işinde her işi yapabıleceklerını ve isteğe cevap verıleceğini bahs ettiler.

Ayrıca geri dönüşüme dıkkat edıldığı ve hiç çevreye zarar vermediklerini özellıkle belirttiler.Kırma makınalarının olduğu ve tekrar üretıme kazandırarak ülke ekonomısıne kazandırdıklarını ifade ettiler.Tabi bu durum da Çevre duyarlılığı olduğu için bizi mutlu etti.Atık olarak hiç bir ürün olmuyor bilgisi verıldi.

Plastık artık hayatımızın her noktasında kullanıyoruz.fakat yerinde ve zamanında kullanmak önemlidir.

Plastik Yavuzer olarak yan sanayi olarak buyümekteyiz ve büyük fırmalarla çalışmaya başladık.(Sinbo,Pilsan,Fareks,goldmaster,koçsan,v.b)

Bu faaliyetler kalıte ve zamanında teslimat gibi itinalar bu bağlantımızı güçlendirmektedir.

Son röportaj sorumuz da global olan bu dünyada acaba memleket’e yönelik yatırımlarınız olacak mı?

Kendilerinin bu yöndeki sorumuza teşekkür ederek kendisininde böyle projeler olduğu ve özellıkle enerji alanında ve güneş panelleri araştırmasını,ayrıca enjeksıyon makına yatırımlarını düşündüklerini  ilettiler.

Ayrıca Yavuz Bey Erzurumlu’ların birlik ve beraber olmaları ve kendilerinide gelip daha farklı birlikler kurmaya teşfik etmelerini bekledıklerını ifade ettiler.

Biz Şenkaya Haber olarak Erzuruma yatırım haberını sevınçle karsıladık.ve Böyle yatırımcılarımızı takip ederek daha çok seslerını karınca kadarınca tanıtmaya çalışacağız.

saygılarımızla….

videoları sırası ıle yuklenıyor yakın zamanda diğerleride atılmış olacaktır.