İlkay Kaymak, MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında pek çok görevlerde bulunan İlkay Kaymak, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem MHP İstanbul 3. bölge Milletvekili adayı oldu

Siyaset Yayın: 21 Nisan 2023 - Cuma - Güncelleme: 21.04.2023 22:41:00
Editör - Administrator
Okuma Süresi: 4 dk.
419 okunma
Google News

Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında pek çok görevlerde bulunan İlkay Kaymak, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem MHP İstanbul 3. bölge Milletvekili adayı oldu

14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem İstanbul 3. bölge Milletvekili adayı olan İlkay Kaymak, Türk siyasetine güç veren "Milliyetçi Hareket Partisi" saflarında "Bilge Lider" Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin "Önce Ülkem, Milletim sonra ben" ilkesi ile Türk siyasetine şuur, bilinç ve güç katan "Halka Hizmet Hakka Hizmettir" anlayışıyla Ülkemiz ve Milletimiz için başarılı çalışmalara ve projelere katkı sunmayı hedeflemektedir. dedi

İLKAY KAYMAK KİMDİR?

Türk siyasetinin mihenk taşı Milliyetçi Hareket Partisi'nden İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı İlkay Kaymak, 1981 Erzurum doğumlu

Evli ve bir çocuk babası olan, yaklaşık 30 yıldır İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde ikamet eden İlkay Kaymak, Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında pek çok görevlerde bulundu.

1991 ortaokul yıllarından bu güne "Ülkü Ocakları" "Mahalle Başkanlığı" gibi pek çok kademelerde görevler alan İlkay Kaymak, lise mezunu olup, Eğitim ve öğrenim hayatına devam etmektedir.

Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar gibi çeşitli toplumsal faaliyetlerde aktif şekilde görev aldı. 2015/2017 yılları arasında, İstanbul Adliyesi "Değerleme Bilirkişisi" olarak görev yapmıştır.

2015 yılı itibari ile "Amavutköy Erzurumlular Derneği Genel sekreterlik görevini ve "İstanbul Erzurum Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Halkımızın refahı ve Ülkemizin güçlenmesi için çalışan, bu amaç doğrultusunda her türlü gayreti gösteren İlkay Kaymak, Milliyetçi Hareket Partisinin temel ilke ve prensiplerini yaşam biçimi haline getirmiştir.

Ülkemizin ve Milletimizin Milli menfaatlerini korumak, birlik ve beraberliğini güçlendirmek, Demokrasimizi daha da ileriye taşımak ve Türkiye'nin Uluslar arası alanda güçlü bir konuma gelmesi için çalışmak en önemli hedefleri arasında yer almak tadır.

 İstanbul Arnavutköy'ün sevilen iş insanlarından olan İlkay Kaymak, 1999/2009 yılları arasında özel sektörde çeşitli iş alanlarında çalışmalar yaptı.

2010 yılı itibari ile şahıs şirketi kurarak İstanbul'un hızla gelişen ve değişen Kuzey cephesi Arnavutköy'de Gayrimenkul alım, satım ve inşaat projelerini gerçekleştiren Kaymak, 2014 yılında "ATLASLAR EMLAK & İNŞAAT YAPIMCILIK TİC. LTD. ŞTİ.'ni kurarak sektöre farklı

Bir vizyon kazandırdı.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı İlkay Kaymak, Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün yanı sıra, sanat ile de yakından ilgilenmektedir.

 2020 yılında "YANMADIN GÖNÜL" 2023 yılında "BEN DEĞİL BİZ OLMALIYIZ" adlı şiir kitaplarını yayınlayan İlkay Kaymak, sesiyle hayat verdiği şiirlerini bir müzik albümünde toplayarak bu alandaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

28. Dönem İstanbul 3. bölge Milletvekili adayı olan İlkay Kaymak, Türk siyasetine güç veren "Milliyetçi Hareket Partisi" saflarında "Bilge Lider" Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin "Önce Ülkem, Milletim sonra ben" ilkesi ile Türk siyasetine şuur, bilinç ve güç katan "Halka Hizmet Hakka Hizmettir" anlayışıyla Ülkemiz ve Milletimiz için başanlı çalışmalara ve projelere katkı sunmayı hedeflemektedir.

Turan AKTÜRK/İstanbul/Senkaya Haber

Video
Yorumlar (0)
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
İngilizce Sözlük
href="https://www.ingilizcesi.com/" target="_blank">www.ingilizcesi.com